اعلام آثار راه یافته به ۲ بخش از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی جشنواره، هیات انتخاب ۲ بخش تئاتر کودک و تئاتر نوجوان بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان متشکل از مریم سعادت، کریم اکبری مبارکه، محمدجواد کبودرآهنگی، منوچهر اکبرلو و سیدحسین فدایی حسین نمایش های برگزیده برای حضور در این بخش ها را معرفی کردند.

نمایش های بخش کودک به شرح زیر هستند:

نمایش اژدها اولین حیوان خانگی نوشته و کارگردانی امیر مشهدی عباس از تهران، نمایش پاهای خانم هزارپا نوشته ندا حاجی بابایی با کارگردانی مهدی خجستگی از قم، نمایش پینوکیو نوشته و کارگردانی رضا جو شعار از بندر عباس، نمایش ترنج نوشته افسانه زمانی و نسرین خنجری با کارگردانی افسانه زمانی از تهران، نمایش تیستو سبز انگشتی نوشته عماد نصر آبادی با کارگردانی محمد جهان پا از مشهد، نمایش چارلی و کارخانه شکلات سازی نوشته فریبا دلیری و هادی حسنعلی و با کارگردانی فریبا دلیری از تهران، نمایش غول بابا نوشته مهدی سیم ریز با کارگردانی مهدی سیم ریز و محبوبه پاداش از مشهد و نمایش ماهی سیاه کوچولو نوشته مهرنوش علیا با کارگردانی محمد عاقبتی از تهران.

برای بخش نوجوان نیز ۸ نمایش برگزیده به شرح زیر معرفی شده اند:

نمایش پدرآن نوشته و کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر از تهران، نمایش پرنسس و دزد دریایی نوشته دی – ام  لارسون با کارگردانی لیدا وعیدی از تهران، نمایش جنگ بازی نوشته حسن حاجت پور با کارگردانی علی سنامیری و عبدالحسین بناری از بوشهر، نمایش راز پروانه ها نوشته منوچهر اکبرلو با کارگردانی حمیدرضا ملاحسینی از تهران، نمایش شازده کوچولو نوشته بهرام جلالی پور با کارگردانی آناهیتا غنی زاده از تهران، نمایش قیزیل باشماق نوشته ابراهیم عادل نیا با کارگردانی حسن شیخ زاده از اردبیل، نمایش مخ پریشون های شلم نوشته ساندرا فنیچل آشر با کارگردانی مریم آشوری از تهران و نمایش موش و گربه به کارگردانی حسین فدایی حسین با کارگردانی فرزاد لباسی از همدان.

فهرست نمایش های بخش های رقابتی ازمیان آثار فوق متعاقبا اعلام خواهد شد.

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی از ۲۹ آبان تا ۴ آذر ماه ۱۳۹۷ در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »