انصراف از تهیه‌کنندگی «مامان»/ برای جبران خسارت کمدی می‌سازم

به گزارش هنردستان بهمن کامیار تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مامان» به کارگردانی آرش انیسی که چندی پیش پروانه ساخت دریافت کرده بود درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: با توجه به اینکه نتوانستیم برای این فیلم سرمایه فراهم کنیم شرایط تولید «مامان» در سال جاری را ندارم و از تهیه‌کنندگی آن منصرف شدم. البته من با افراد زیادی برای تامین سرمایه رایزنی کردم اما با توجه به اینکه این روزها فیلم‌های غیرکمدی فروش چندانی ندارند اساسا اعتمادی به سینما نمی‌شود.

وی در پایان گفت: برای جبران خسارت‌ها در تلاشم یک فیلم کمدی امسال بسازم به همین دلیل مشغول فراهم کردن مقدمات ساخت این اثر هستم.

فیلم‌نامه «مامان» زندگی یک مادر را در سه دوره تاریخی بررسی می‌کند و درباره خانواده‌ای است که در زمان جنگ از آبادان مهاجرت می‌کنند.

پیش تولید این اثر در سال ۹۶ آغاز شده بود و تهیه‌کننده «مامان» با گروهی از عوامل به نتیجه هم رسیده بود اما با توجه به اینکه پروانه ساخت دریافت نکرده بود، این فیلم به مرحله ساخت نرسید و حالا پس از دریافت پروانه ساخت شرایط مالی امکان تولید آن را منتفی کرده است.

بهمن کامیار امسال دو فیلم اجتماعی «در وجه حامل» و «مرداد» را در چرخه اکران داشت که فروش چندان موفقی را تجربه نکردند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »