پایان داوری آثار شرکت‌کننده در مسابقه زنده بالاپوش مردانه جشنواره فجر

هنردستان: مدیر برنامه ریزی و اجرای مسابقه طراحی زنده بالاپوش مردانه در ششمین جشنواره مد و لباس فجر از پایان داوری آثار شرکت‌کننده در مسابقه زنده بالاپوش مردانه جشنواره فجر خبر داد.

 

به گزارش هنردستان به نقل از  ستاد خبری ششمین جشنواره مد و لباس فجر، حمیدرضا برزیده مدیر برنامه‌ریزی و اجرای مسابقه طراحی زنده بالاپوش مردانه با اعلام این خبر گفت: قصد داریم کل آثار شرکت‌کننده در این مسابقه را در فصل آینده در فضایی جذاب و هنری به نمایش گذاشته و از تولیدکنندگان برتر کشور برای بازدید و سرمایه‌گذاری احتمالی روی آثار دعوت خواهیم کرد.

 

برزیده با بیان این مطلب افزود: آثار در دو نوبت و توسط هشت داور مورد بررسی قرار گرفت و 14 ملاک و شاخه برای داوری آثار در نظر گرفته شد.

 

 وی ادامه داد: از میان 23 گروه شرکت‌کننده، در نهایت 4 اثر انتخاب شدند که از این میان سه اثر حائز رتبه‌های اول تا سوم و یک اثر نیز به عنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب شد.

 

برزیده افزود: در داورها، هم بحث طراحی و هم شاخصه‌های تکنیکی و تولید در نظر گرفته شده است و 8 داور نیز مسئولیت داوری آثار را بر عهده داشته‌اند.

 

 آثار برگزیده در آیین پایانی ششمین جشنواره مد و لباس فجر که 21 اسفند در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود، مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید