صحبت‌های فردوسی‌پور خلاف اخلاق حرفه ای بود/ سوابق او لطمه خورد

به گزارش هنردستان صبح امروز یکشنبه ششم آبان ماه برنامه «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور میزبان علی فروغی مدیر شبکه سه سیما بود تا درباره حاشیه و متن این روزهای شبکه صحبت کند و بخشی از این گفتگو به برنامه «نود» و عادل فردوسی پور و مسایل این روزها درباره پخش نشدن این برنامه فوتبالی اختصاص داشت.

پس از صحبت های فروغی و توضیحاتش درباره این مسایل، در پایان برنامه ارتباط تلفنی با عادل فردوسی پور برقرار شد و وی نیز به ارایه توضیحاتی پرداخت.

در حالی که از صبح امروز نظرات مختلفی درباره سرنوشت «نود» و فردوسی پور مطرح شد، ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در این باره گفت: پیرو حواشی پیش آمده برای برنامه «نود» که موجب شد پخش برنامه به مدت ۲ هفته به تعویق بیفتد، سعی داشتیم در برنامه «حالا خورشید» قدمی مثبت برای پخش مجدد این برنامه برداریم.

وی با اشاره به دعوت از مدیر شبکه سه در برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» تصریح کرد: با درخواست گروه اجتماعی شبکه سیما مبنی بر حضور علی فروغی مدیر شبکه در برنامه «حالا خورشید» و پس از انجام مصاحبه زنده و رویکرد بسیار مناسب ایشان در طول برنامه نسبت به حواشی پیش آمده و اعلام پخش ویژه برنامه نود پیش از بازی پرسپولیس به نظر می‌رسید همه مشکلات حل شده است.

کریمان ادامه داد: اما با روی خط آمدن فردوسی پور موضوعاتی مطرح شد که دوباره به حواشی پیش آمده دامن زد؛ موضوعاتی که خلاف گفته های شب قبل او و رویکرد توافق شده با گروه اجتماعی درباره این صحبت‌ها بود.

وی در پایان اظهار کرد: بیان این اظهارات از زبان عادل فردوسی پور بداخلاقی حرفه ای بود و حتما به سوابق ایشان لطمه زد و باعث شد حرمت خانواده صدا و سیما رعایت نشود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »