قدردانی گروه نمایش «خاتون» از خانواده شهید مدافع حرم

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، گروه اجرایی نمایش «خاتون» به کارگردانی حسین عالم بخش شامگاه یکشنبه ششم آبان ماه در حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد از خانواده شهید مدافع حرم سید محمد حسین میردوستی قدردانی کرد.

سیدمحمد مجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی یکشنبه شب ششم آبان ماه با حضور در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر از نمایش «خاتون» دیدن کردند.

حسین عالم بخش نویسنده و کارگردان نمایش «خاتون» پس از پایان اجرا ضمن قدردانی از حضور مهمان در این اجرا از آنها خواست تا با آمدن روی صحنه در مراسم تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم سید محمدحسین میردوستی که تاسوعای سال ۹۴ در شهر حلب سوریه به شهادت رسید، حضور داشته باشند.

پس از پایان صحبت های عالم بخش هدیه ای به رسم یادبود از سوی گروه اجرایی نمایش «خاتون» به خانواده شهید مدافع حرم سید محمد حسین میردوستی اهدا شد.

سید محمدمجتبی حسینی و سعید اوحدی نیز پس از این مراسمِ کوتاه به همراهی شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی و سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر با حضور در پشت صحنه نمایش با کارگردان و بازیگران به گفتگو نشسته و از آنها برای اجرای این اثر نمایشی مناسبتی قدردانی کردند.

نمایش «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی حسین عالم بخش که روز یکشنبه ۲۲ مهر ماه جرای خود را آغاز کرده و تا چهاردهم آبان ماه ساعت ۲۰ به مدت زمان ۸۰ دقیقه در تالار اصلی تئاتر شهر  به صحنه می رود.

کریم اکبری مبارکه، علی برجی، سیروس اسنقی، بهار ارجمند، عطیه غبیشاوی، کیمیا ملائی و میلاد محمدزاده به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی حضور دارند.

امتیاز دهید