اصفهانی‌ها درباره شهیدان اقدامی و شیروانیان فیلم می‌سازند

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، در آستانه برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم «مقاومت» حسین صابری مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از ساخت ۲ فیلم توسط فیلمسازان اصفهان پیرامون شهید طاها اقدامی شهید خردسال جنایت تروریستی اهواز و شهید ابوالفضل شیروانیان اولین شهید مدافع حرم اصفهان خبر داد.

وی ادامه داد: در دیدار و گفتگویی که با حضور محمد خزاعی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، مالک شیخی معاون فرهنگی حوزه هنری اصفهان و پدران شهیدان طاها اقدامی و ابوالفضل شیروانیان داشتیم، طرح ساخت ۲ فیلم از زندگی این ۲ شهید مطرح و مقرر شد فیلمسازان حوزه هنری استان اصفهان به زودی ساخت این ۲ فیلم را با حمایت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس آغاز کنند.

صابری یادآور شد: به خود می‌بالیم که می‌توانیم گامی کوچک در جهت توسعه فرهنگ شهادت برداریم.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس طی روزهای ۵ تا ۹ آذر ماه سال جاری به دبیری محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »