اعلام برنامه نمایش فیلم‌های سینمای نئورئالیسم ایتالیا

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی موزه سینمای ایران، برنامه تخصصی و پژوهشی «نگاهی به سینمای نئورئالیسم ایتالیا» از پنجشنبه ۱۰ آبان‌ماه در موزه سینمای ایران آغاز می‌شود و پنج فیلم از این مکتب سینمایی روی پرده می‌روند.

برنامه نمایش فیلم‌های سینمای نئورئالیسم ایتالیا از روز پنجشنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۹ با اکران فیلم «رم شهر بی‌دفاع» آغاز می‌شود و تا ۱۴ آبان‌ماه ادامه دارد همچنین فیلم‌های «واکسی»، «دزد دوچرخه»، «امبر تو دی» و «معجزه در میلان» نیز به ترتیب در روزهای ۱۱ تا ۱۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ اکران می‌شوند.

نمایشگاه گزیده عکس فیلم‌های مکتب سینمای نئورئالیسم از دیگر برنامه‌های این رویداد سینمایی است که در گالری توگراف موزه سینما برپا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

سرجو توفتی رییس موزه ملی سینمای ایتالیا، روبرتا باسانو مسئول خزانه‌داری عکس موزه و فرانچسکا پاچی خبرنگار روزنامه لاستامپا در بخش امور خارجه مهمانان این رویداد فرهنگی و سینمایی هستند که به دعوت موزه سینمای ایران برای حضور در این برنامه به ایران سفر می‌کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »