مدیر بخش گفتمان فرهنگی جشنواره فیلم «مقاومت» منصوب شد

به گزارش هنردستان وحید یامین‌پور طی حکمی برای مدیریت بخش گفتمان فرهنگی جشنواره فیلم «مقاومت» انتخاب شد.

 به نقل از روابط عمومی جشنواره، وحید یامین‌پور طی حکمی از سوی محمد خزاعی دبیر پانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت» برای مدیریت بخش گفتمان فرهنگی این رویداد سینمایی انتخاب شد.

در متن حکم وی آمده است:

«جناب آقای وحید یامین پور/ با سلام و احترام

نظر به شایستگی، توانمندی و تجربه غنی، شما را برای مدیریت بخش «گفتمان فرهنگی جشنواره جهانی فیلم مقاومت» انتخاب می‌نمایم. بخش گفتمان فرهنگی جشنواره یکی از ارکان و مولفه‌های مهم این رویداد سینمایی در عرصه بسترسازی و ایجاد فضای گفتگو و مناظره برای تبیین و تقویت بنیان‌ها و مبانی فکری و نظری فرهنگ انقلاب و مقاومت به شمار می‌آید. انتظار می‌رود به دلیل صبغه و سابقه جنابعالی در حوزه‌های اندیشه ورزی فرهنگ و هنر؛ با بهره‌گیری از هم‌اندیشی و هم‌افزایی اندیشمندان، تحلیل گران و صاحبان آراء و نظر، فضایی مطلوب و تاثیرگذار در جشنواره به وجود آید. موفقیت و سربلندی شما را از خداوند متعال خواستارم.»

شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم «مقاومت» به منظور تقویت ابعاد محتوایی و تحلیلی این رویداد سینمایی و ایجاد فرصت برای علاقه مندان مباحث نظری و تئوریک و اهتمام و نگاه جدی‌تر به مبانی و مفاهیم سینما و فرهنگ مقاومت بخش گفتمان فرهنگی را ایجاد کرد.

در دوره‌های گذشته جشنواره در این بخش چهره‌هایی چون عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو شورای عالی فضای مجازی، سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، حجت الاسلام علیرضا پناهیان استاد دانشگاه و پژوهشگر، دیوید بارسامیان کارشناس و تحلیلگر سیاسی از آمریکا، محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت الله حائری شیرازی، حجت‌الاسلام میرباقری و … به ایراد سخنرانی پرداخته‌اند.

پانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت» با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس طی روزهای ۵ تا ۹ آذر ماه سال جاری به دبیری محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »