دوشنبه‌ها هم «آهسته با گل سرخ» را نیم بها ببینید

به گزارش هنردستان بلیت نمایش «آهسته با گل سرخ» به کارگردانی هادی مرزبان علاوه بر روزهای یکشنبه، دوشنبه ها هم به صورت نیم بها به مخاطبان ارایه می شود.

 هادی مرزبان کارگردان تئاتر که این روزها نمایش «آهسته با گل سرخ» را روی صحنه تماشاخانه سنگلج دارد در واکنش به هزینه گزاف برخی بلیت های تئاتر گفت: اشکال کار اینجاست که خیلی از دوستان گمان می برند تئاتر هم هندوانه است که اگر گران تر باشد، پس لزوما بهتر است. نه من و نه هیچ کدام از بچه هایی که با من کار می کنند میلیارد نیستند اما ما برایمان مهم است که تماشاگر بتواند بیاید تئاتر تماشا کند و سعی کنیم پای مردم را به تماشاخانه ها باز کنیم نه اینکه آن ها را فراری دهیم.

وی ادامه داد: یک کارمند در بهترین حالت حدود حقوق اش بین دو تا سه میلیون است، همین آدم چطور می تواند برای تماشای نمایش من که بلیت اش تازه ۴۰ هزار تومان است، هزینه کند چه برسد به رقم های بالاتر! گواه این مسئله هم این است که بلیت های نمایش ما برای روز یکشنبه که نیم بها است از یک هفته جلوتر خریداری می شود پس برای مردم مهم است که همین بلیت ۴۰ هزار تومانی را هم نصف قیمت تهیه کنند.

مرزبان از نیم بها شدن بلیت های نمایش خود در روز دوشنبه خبر داد و عنوان کرد: با وجود آنکه در تمام روزهای اجرا سالن پر است و مردم استقبال خوبی از نمایش «آهسته با گل سرخ» داشتند اما وقتی می بینم مردم برای روزهای یکشنبه که بلیت نیم بها است از ۱۰ روز جلوتر برنامه ریزی می کنند، ترجیح می دهم به خاطر همین شور و علاقه مردم روز دوشنبه را هم برای نمایش خودمان نیم بها اعلام کنم. 

این کارگردان در پایان متذکر شد: ما در همان سالن‌های تراز اول هم کار اجرا بردیم و همان موقع هم چانه می زدیم که قیمت بلیت ها را پایین بیاورند چرا که معتقدم شرایط مطلوبی باید برای ۲ قشر وسیع کارمند و دانشجو فراهم شود. می گویند باید تئاتر در سبد فرهنگی خانواده ها قرار بگیرد در صورتی که خودشان کاری می کنند که مردم فراری شوند.

امتیاز دهید