«مرگ خاموش» به ارمنستان می رود

به گزارش هنردستان به نقل از سیمافیلم، احمد معظمی کارگردان درباره روند تصویربرداری این مجموعه گفت: ضبط «مرگ خاموش» پس از چندین ماه پیش‌تولید از تابستان سال جاری در تهران آغاز شد. به دلیل تعدد لوکیشن و تصاویر مختلف اکشن، تصویربرداری این مجموعه تا سه ماه آینده همچنان در لوکیشن‌های مختلفی در تهران انجام می شود.

وی درباره سفر این گروه به ارمنستان یادآور شد: ضبط پلان‌های ما در تهران تا سه ماه آینده ادامه دارد و پس‌از آن راهی ارمنستان می‌شویم.

این کارگردان با بیان اینکه انتخاب بازیگران فصل نخست این مجموعه تلویزیونی کامل شده است، گفت: تاکنون همه بازیگران جلوی دوربین رفته اند و تا پایان این فصل بازیگر ایرانی دیگری به مجموعه اضافه نمی‌شود. البته نیاز به ۲ بازیگر خارجی داریم که در حال مذاکره با آن‌ها هستیم. احتمالاً یکی از این دو بازیگر از چهره‌های مشهور خارجی است که با عقد قرارداد نام او را بیان می‌کنم.

وی درباره زمان پخش مجموعه «مرگ خاموش» عنوان کرد: این موضوع به تصمیم تهیه کننده سریال بازمی گردد ولی با آماده شدن ۲۰ قسمت نخست و فاز اول، می توان پخش مجموعه را آغاز کرد.

«مرگ خاموش» در سه فصل متمادی به مافیای مواد مخدر می‌پردازد و با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی ساخته می شود.

این سریال در ۱۰۰ قسمت به سفارش مرکز سیما فیلم و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری تولید می شود و در آن سعید راد، جلال فاطمی ، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری، رضا مولایی، سامیه لک، مهدخت مولایی، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده بازی می کنند.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »