برپایی نمایشگاه چهار روزه هنرنمایی روی شیشه

هنردستان: نخستین نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران با حضور پیشکسوتان و دانشگاهیان در باغ – موزه قصر برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی باغ – موزه قصر، در نمایشگاه هنر شیشه معاصر تهران بیش از ۳۰ هنرمند آثار خود را در زمینه‌های مختلفی مانند شیشه حرارت مستقیم، شیشه‌گری فوتی، هم‌جوشی شیشه، تراش شیشه و نقاشی روی شیشه در معرض دید عموم قرار می‌دهند. دانشجویان دانشگاه الزهرا (س)، پیام نور، دانشگاه هنر تبریز و دانشگاه هنر تهران نیز در این نمایشگاه آثار خود را ارائه می‌دهند.

 

افتتاحیه نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۵ اسفندماه در سالن فرخی یزدی باغ – موزه قصر برگزار می‌شود و از استادان پیشکسوت هنر شیشه‌گری تجلیل می‌شود.

در حاشیه این نمایشگاه، دوشنبه ۱۶ اسفندماه از ساعت ۱۴ نشستی تخصصی با عنوان آسیب‌شناسی هنر و صنعت شیشه معاصر ایران با حضور استادان و فعالان هنر شیشه معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای دیدن این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۸ اسفندماه هر روز از ساعت ۱۴ تا ۲۰ به باغ – موزه قصر، ساختمان مارکوف، نگارخانه هنر مراجعه کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »