اصحاب رسانه از شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس بازدید می‌کنند

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، امین صافی زاده مدیر روابط عمومی بنیاد روایت فتح گفت: به منظور قدردانی از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری نظیر سینما، تئاتر، هنرهای تجسمی، عکاسان، انتشارات و مستند قصد داریم تا اردوی یک روزه تفریحی را برای اصحاب رسانه فعال در خبرگزاری ها و مطبوعات برگزار کنیم.

وی بیان کرد: بازدید از پشت صحنه یکی از فیلم های سینمایی که در شهرک در حال فیلمبرداری است و بازدید از لوکیشن های فیلم های سینمایی مختلف از جمله «به وقت شام» و نیز سریال های «در چشم باد»، «حضرت یوسف»، «هنگام بیداری» و ظرفیت های مختلف لجستیکی و خدماتی شهرک از جمله برنامه هایی است که درصدد تدارک و هماهنگی برگزاری آن هستیم.

وی رایزنی جهت حضور دبیران جشنواره های تئاتر، فیلم و هنر «مقاومت» را در مرحله نهایی برشمرد و افزود: قصد داریم با حضور مسئولان بنیاد فرهنگی روایت فتح و دبیران ۳ جشنواره آقایان محمد خزاعی، امیر نصیربیگی و مسعود نجابتی که بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی برگزاری آن است قدردانی شایسته ای از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه به عمل آوریم.

وی پنجشنبه اول آذر ماه هفته جاری را زمان برگزاری این اردوی تفریحی اعلام کرد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »