تخفیف ویژه برای «جادوی پاهای من»

به گزارش هنردستان به نقل از روابط‌ عمومی گروه تئاتر صلح، «جادوی پاهای من» نوشته زهرا شایان‌فر و با کارگردانی مشترک زهرا شایان‌فر و سیاوش قلعه‌وردی که در روزهای پایانی هر هفته در سالن شماره یک عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

گروه اجرایی این نمایش در روزهای پنجشنبه و جمعه یکم و دوم آذرماه ساعت ۱۶:۳۰، بلیت نمایش را با بیست درصد تخفیف به کودکان و نوجوانان و همراهان آن‌ها ارائه می‌دهد.

«جادوی پاهای من» داستان دختربچه‌ای با ذهن پرسشگر است که هر مسئله ساده برایش معمایی پیچیده می‌شود. او با همراهی تماشاگران در یک ماجرای پلیسی به حل معما می‌پردازد.

این نمایش کودک و نوجوان تازه‌ترین اثر گروه تئاتر صلح است.

شهرام نیک‌کار، فرهاد شکرالله‌زاده، منیر چراغی، فاطمه رستمی، سهند آدم‌عارف، امیر شیخ‌زاده، فرزانه کاظمی، خورشید شایان فر، خرداد شایان فر، سدنا محبی و آرمان کارخانه، گروه بازیگران این اثر را تشکیل می‌دهند و مهرنوش نرسی به‌عنوان مشاور روانشناسی کودک گروه را همراهی می‌کند.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به زهرا شایان‌فر طراح صحنه و آکسسوآر و همچنین طراح لباس و عروسک، فاطمه حسین خانی طراح پوستیژ، بهرام شادانفر طراح پوستر و بروشور، حیدر هدایتی ساخت تیزر، سیاوش قلعه‌وردی انتخاب موسیقی، افکت و میکس، حسام کلانتری ویدیو آرت، مینا صفار روابط عمومی، امیر شیخ‌زاده دستیار کارگردان، آرمان کارخانه مدیر صحنه، سدنا محبی و شهرزاد کلانتری منشی صحنه و محبوبه فرج‌الهی عکاس اشاره کرد.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »