«مینو» نیمه آذر به شبکه یک می رسد/ داستان ۳ قهرمان در جنگ تحمیلی

به گزارش هنردستان به نقل از سیما فیلم، مهدی همایون‌فر تهیه‌کننده «مینو» درباره این سریال که قرار است به زودی روی آنتن شبکه یک برود، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده مجموعه تلویزیونی «مینو» از اواسط آذرماه در ۲۷ قسمت از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

وی افزود: تصویربرداری این مجموعه یک سال پیش تمام شد اما به دلیل مراحل پست پروداکشن سخت و طولانی، مراحل فنی آن هم طولانی شد که در حال حاضر کار آماده پخش است.

همایون‌فر با اشاره به اینکه «مینو» داستان زندگی سه قهرمان است، گفت: این سه قهرمان درگیر حوادث پیش از انقلاب می‌شوند و تا شروع جنگ تحمیلی درگیری‌هایی دارند. این مجموعه عاشقانه‌ای است که در تابستان و پاییز ۵۹ در روزهای آغازین جنگ تحمیلی می‌گذرد و روایتی از عشق، خیانت و انتقام است که ناگهان با شروع جنگ شکل دیگری پیدا می‌کند و جای همه‌چیز و همه‌کس عوض می‌شود.

«مینو» در بوستان ولایت، آبادان، خرمشهر، شهرک سینمایی دفاع مقدس و شهرک سینمایی غزالی با بازی بازیگرانی چون عباس غزالی، سیاوش طهمورث، محمود پاک‌نیت، پروانه معصومی، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، مالک سراج، شیوا ابراهیمی تصویربرداری شد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »