انتشار پانزدهمین شماره «پاراگراف» ویژه بهروز غریب‌پور

به گزارش هنردستان مجله «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد در پانزدهمین شماره‌ خود به سراغ بهروز غریب‌پور رفته است.

در این شماره از «پاراگراف»، گفتگوی مفصلی با بهروز غریب‌پور درباره زندگی و آثار او صورت گرفته است. علاوه بر آن یادداشت‌ها و دلنوشته‌هایی از رضا آشفته، احمدرضا احمدی، غلامحسین امیرخانی، علی پاکدست، رویا تیموریان، طاهره جذبی، مهدی حجوانی، محسن حسینی، محمدحسن خوشنویس، ایرج راد، غلامرضا رمضانی، محمد سریر، خسرو سینایی، یونس شکرخواه، فریدون صدیقی، سیف‌الله صمدیان، اکبر عالمی، ناصر فکوهی، هنگامه قاضیانی، ایرج کلانتری، علی میرزایی، غلامحسین نامی، محمدعلی نجفی و علی نصیریان درباره ابعاد شخصیتی و آثار سینمایی و نمایشی بهروز غریب‌پور منتشر شده است.

در بخش دیگری از این شماره، گفتگویی با کیانوش غریب‌پور، گرافیست و برادر بهروز غریب‌پور صورت گرفته که در آن به ابعاد خانوادگی و شخصی این چهره ماندگار پرداخته شده است.

علاوه بر این، عکس‌های کمتر دیده شده و یا دیده نشده‌ای از زندگی شخصی و حرفه‌ای غریب پور در بخش پایانی و آلبوم خاطرات این شماره از «پاراگراف» به چاپ رسیده است.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول مجله «پاراگراف»، بهاره برهانی و سردبیر آن، محمدرسول صادقی است. این شماره در ۸۸ صفحه گلاسه و تمام رنگی، با قیمت ۱۵ هزار تومان تنها از طریق شهرکتاب‌ها و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور در دسترس علاقه مندان است.

پخش ققنوس به نشانی تهران، میدان انقلاب، خیابان منیری جاوید (اردیبهشت)، بن بست مبین، پلاک۴ (تلفن:۶۶۴۶۰۰۹۹) توزیع «پاراگراف» را به عهده دارد.

امتیاز دهید