جایزه بهترین تریلر «فونیکس» به «فصل فراموشی فریبا» رسید

هنردستان: جایزه بهترین تریلر جشنواره بین المللی فیلم «فونیکس» ملبورن به «فصل فراموشی فریبا» رسید.

به گزارش هنردستان، جشنواره بین المللی فیلم «فونیکس» ملبورن در سال ۲۰۱۷ که شب گذشته یکشنبه ۱۵ اسفند ماه به کار خود پایان داد با اعلام برندگان خود جایزه بهترین تریلر فیلم را به مسعود فرجام برای ساخت تریلر فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» اهدا کرد.

 

این پنجمین جایزه بین المللی فرجام در بخش تریلر فیلم است.

بیش از این فرجام برای اولین بار در سینمایی ایران در سال ۲۰۱۶ موفق به دریافت ۴ جایزه بین المللی در بخش تریلر فیلم شده بوده است؛ جایزه بهترین تریلر از جشنواره بین المللی فیلم گلاسکو انگلستان، جایزه بهترین تریلر از جشنواره بین المللی فیلم های مستقل کالیفورنیا، جایزه بهترین تریلر از جشنواره بین المللی فیلم ایندیانا آمریکا و جایزه بهترین تریلر از جشنواره  بین المللی فیلم های هنری لس آنجلس.

آنونس «فصل فراموشی فریبا» در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین تیزر نیز بوده است.

فیلم «فصل فراموشی فریبا» به تهیه کنندگی و کارگردانی عباس رافعی پیش از این جوایز متعددی برای سینمای ایران به ارمغان آورده است.

پخش بین المللی فیلم در موسسه فیلمنگاران انجام می‌گیرد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »