حمید امجد در خانه نمایش مهرگان ۵۰ ساله شد

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی نمایش، گروه اجرایی نمایش «روزمرگی» که این روزها به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج در خانه نمایش مهرگان روی صحنه رفته، بعد از پایان اجرای این اثر نمایشی جمعه شب ۹ آذرماه سالروز تولد ۵۰ سالگی حمید امجد را با حضور محمد رحمانیان، نگاراسکندرفر، علیرضا تابش، رضا یزدانی، سهیلا گلستانی، خاطره اسدی، شهرام زرگر و … جشن گرفتند.

لیلی عاج نویسنده و کارگردان «روزمرگی» بعد از اتمام اجرای این اثر نمایشی در حضور تماشاگران گفت: امشب در بین ما کسی حضور دارد که به هیچ عنوان نیازی به معرفی ندارد و فکر می کنم هیچ واژه ای هم در تجلیل از این بزرگمرد ادبیات نمایشی پیدا نخواهد شد. او بدون تردید یکی از چهره های ممتاز تئاترکشورمان است که همگی به وجودش می بالیم.

وی ادامه داد: امشب بسیار مفتخریم که توسط گروه اجرایی نمایش «روزمرگی» و همراهی محمدرحمانیان و علیرضا فولادشکن تولد ۵۰ سالگی استاد حمید امجد را گرامی می داریم و تصور می کنم این حداقل کاری بود که می توانستیم در کنار شما تماشاگران برای شاگرد خَلَف استاد بیضایی انجام دهیم.

حمید امجد هم در سخنانی کوتاه گفت: از همه دوستانی که امشب برای من جشن تولد گرفتند قدردانی می کنم البته بسیار هم خوشحالم که امشب به تماشای نمایش «روزمرگی» با هنرنمایی شاگردان مهتاب نصیر پور و محمد رحمانیان نشستم که دوست دارم درباره جزییات آن بیشتر با گروه اجرایی صحبت کنم.

نمایش «روزمرگی» عنوان جدیدترین اثری است که به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج از چهارم آذر ماه در خانه نمایش مهرگان (سالن شماره ۲) روی صحنه می‌رود. در این اثر که علیرضا فولادشکن تهیه کنندگی آن را به عهده دارد آلاله زارع‌طلب، غزل میرزایی، الناز اسماعیلی، المیرا صارمی ایفای نقش می کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »