اعلام جایزه مردمی «قهرمان مرصاد» در جشنواره «عمار»

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم «عمار»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره فیلم «عمار» میرزا محمد سلگی جانباز ۷۰ درصد و راوی کتاب تقریظ شده «آب هرگز نمی میرد»، جایزه‌ای با عنوان «قهرمان مرصاد» را برای بهترین اثر این جشنواره درباره دفاع مقدس اعلام کرد.

دبیرخانه نهمین جشنواره فیلم «عمار» در کنار بخش رقابتی خود در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام موسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است موضوعات و دغدغه‌های مدنظرشان را در حوزه تولید در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند، هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو کارگردان سریال «روزی روزگاری»، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و … از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

دبیرخانه جشنواره فیلم «عمار» تا تاریخ ۲۰ آذر ۹۷ فراخوان‌های جدید را می پذیرد و فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی جشنواره مطابقت دارند در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »