یک خون آشام وارد دیوار چهارم شد/ یک وعده غذای معمولی در ۵ نوبت

به گزارش هنردستان حسام افسری نویسنده و کارگردان نمایش «یک وعده غذای معمولی (مکث)»، این اثر را با مضمونی متفاوت برای ۵ نوبت اجرا آماده کرده است.

 «یک وعده غذای معمولی (مکث)» در ۵ نوبت در روزهای شنبه در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه می رود. این نمایش تا کنون ۲ اجرای خود را پشت سر گذاشته و سه اجرای باقی مانده در روزهای ۱۰، ۱۷ و ۲۴ آذر ماه ساعت ۱۷ خواهد بود.

به گفته حسام افسری کارگردان نمایش، این اجرا با فاصله یک هفته از هم با ۵ اجرای محدود و در فواصل یک‌ هفته‌ای (شنبه هر هفته) ساعت ۱۷، با چهار بازیگر آماده‌ شده است و دلیل این فاصله‌گذاری اجرایی، تمرکز حضور تماشاگر برای مواجهه ارزشمندتر و کانونی‌تر با اثر است.

افسری ادامه داد: شکل اجرایی این اثر در فضایی ابزورد و مبتنی بر درامی روانکاوانه پرداخت شده است. در «یک وعده غذای معمولی (مکث)» داستان حول شخصی می‌گذرد که با غرایز ذاتی‌اش و میلش به خوردن خون انسان، وارد قصه‌های دیگری می‌شود.

وی در پایان گفت: امیدوارم مخاطب «یک وعده غذای معمولی (مکث)» بدون استفاده و توجه به تبلیغات باب این روزها برای جذب تماشاگر، تنها برای دیدن خود اثر با مکثی درست به سراغ ما بیاید. در این صورت، ما در این ۵ اجرای شنبه‌ها با تعامل غریبی روبرو خواهد شد.

بازیگران این نمایش (به ترتیب ورود به صحنه) متین نجاتی، صدرا صابر، مبینا امین دهقان، نورا حسینی هستند و مدیر تولید: رزیتا اسکوئی، دستیار کارگردان: فرامرز احمدی، منشی صحنه: مریم اسکوئی، چهره‌پرداز: شیما شامی، طراح پوستر: علیرضا سعیدی، طراح نور: ایمان نظری و روابط عمومی: مجتبی کاظمی، دیگر عوامل این نمایش را تشکیل می دهند.

علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به نشانی میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴ مراجعه کنند.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »