«بمرانی» در برج میلاد روی صحنه می‌رود/ انتشار آلبوم ویژه

به گزارش هنردستان گروه «بمرانی» روز چهارم دی‌ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه می‌برد. این گروه در کنسرت پیش رو علاوه‌بر اجرای قطعات خاطره‌انگیز خود، قطعات جدیدی را هم از آلبوم‌های منتشر نشده خود اجرا می‌کنند. این در حالی است که بهزاد عمرانی یکی از اعضای گروه از انتشار تک قطعه جدیدشان با نام «پاییز» هم خبر داده که احتمالا تا پیش از کنسرت پیش‌رو، به همراه موزیک ویدئو آن منتشر خواهد شد.

گروه بمرانی این روزها مشغول کار روی آلبوم سوم خود هستند که در مرحله تولید قرار دارد و قطعات «خارجی» و «حالت درونی» از آن منتشر شده است. علاوه بر آن، آلبوم دیگری با نام «۱۳۴۰» از این گروه تولید شده که کاور قطعات پاپ دهه ۴۰ ایران هستند و در حال اخذ مجوزهای لازم است.

گروه «بمرانی» که از آغاز فعالیتش با حضور در گروه‌های تئاتری توانست با مخاطبانش ارتباط برقرار کند طی ماه‌های اخیر با حضور هم‌زمان در سه فیلم سینمایی «کلمبوس» ساخته هاتف علیمردانی، «مارموز» ساخته کمال تبریزی و «بی‌نامی» ساخته علیرضا صمدی حضور فعالی در موسیقی فیلم ها هم داشته است.

«بمرانی» پیش از این هم تجربه ساخت موسیقی برای فیلم‌های «خواب‌زده‌ها» به کارگردانی فریدون جیرانی، «زاپاس» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و مستند میراث ناپدری ساخته نیما مهدیان را داشته‌اند.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »