«عشق من؛ حامد بهداد» دنبال حال خوب مخاطب است

به گزارش هنردستان شکرخدا گودرزی نویسنده و کارگردان تئاتر که قصد دارد از ۲۱ آذر نمایش «عشق من: حامد بهداد» نوشته افشین هاشمی را در بام خانه موزه انتظامی روی صحنه ببرد، درباره تفاوت این تجربه به تجربیات قبلی خود که تولید و اجرای آثار تاریخی ایرانی بوده، گفت: پیش از این بیشتر روی تولید و اجرای نمایش‌های تاریخی و اسطوره‌ای کار می‌کردم ولی حالا تصمیم گرفتم که یک نمایش ایرانی معاصر را که موضوعی اجتماعی دارد روی صحنه ببرم تا با مخاطبان بیشتری ارتباط برقرار کنیم.

وی اظهار کرد: نمایش «عشق من: حامد بهداد» اثری خیلی به روز است که فضایی کمدی و انتقادی دارد.

گودرزی درباره تغییراتی که این اجرا از «عشق من: حامد بهداد»، نسبت به اجرای پیشین این اثر با کارگردانی افشین هاشمی دارد، توضیح داد: این اجرا کاملا متفاوت است، در اجرای پیشین این اثر یک شخصیت نوازنده در حاشیه اجرا وجود دارد که حالا این شخصیت به کاراکتری که در موقعیت نمایشی قرار دارد، تغییر کرده است. برای شکل‌گیری یک موقعیت دراماتیک روی نمایشنامه «عشق من: حامد بهداد» دراماتورژی انجام دادم، در این اجرا مواجهه شخصیت نوازنده دوره‌گرد و تماشاگری که برای دیدن نمایش به کافه آمده، موقعیت دراماتیکی را شکل می‌دهد؛ موقعیتی که از کنار هم گرفتن این ۲ شخصیت عاشق سینما ایجاد می‌شود.

این نویسنده و کارگردان تئاتر در پایان سخنان خود تأکید کرد: این نمایش با مضمون کمدی اجتماعی خود می‌تواند حال مخاطب را خوب کند.

نمایش «عشق من: حامد بهداد» با حضور خسرو احمدی و ایلیا منفرد از ساعت ۲۰:۳۰ روز ۲۱ آذر در بام خانه موزه انتظامی روی صحنه می‌رود.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »