افسانه بایگان موسسه خیریه تاسیس کرد

هنردستان: خیریه «کانون محبت» که به تازگی توسط افسانه بایگان راه‌اندازی شده است افتتاحیه رسمی فعالیت‌هایش و همچنین مراسم گلریزانی برگزار می‌کند.

به گزارش هنردستان، در نخستین گام پس از راه‌اندازی خیریه «کانون محبت» توسط افسانه بایگان بازیگر سینما و تلویزیون، برنامه‌ای برای روز جمعه 20 اسفند ماه تدارک دیده شده است که  طی آن هم افتتاحیه رسمی خیریه برگزار می‌شود و هم با برگزاری یک گلریزان برای کمک به بچه‌های بازمانده از تحصیل اقدام می‌شود.

 

این مراسم با حضور هنرمندان، ورزشکاران، جامعه پزشکی و خیرین برگزار می‌شود و هدف آن یاری رساندن به دانش‌آموزانی است که به دلیل مسائل مالی امکان تحصیل ندارند.

مراسم گلریزان با هدف یاری رساندن به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل ساعت 19 جمعه 20 اسفندماه برگزار می‌شود. در گام نخست این مراسم با حضور چهره‌های هنری و ورزشی و خیرین برگزار می‌شود و در ادامه مسیر از کمک‌های مردمی نیز بهره خواهد برد.

تعدادی از سینماگران به ویژه افرادی که در مراسم تجلیل از اصغر فرهادی برای دریافت جایزه اسکار حضور داشتند به این مراسم گلریزان دعوت شده‌اند.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »