آلبوم «شوانی شوانی» منتشر شد/ همراهی گروه «آوای عندلیب»

به گزارش هنردستان آلبوم صوتی تصویری «شوانی شوانی» با هنرمندی شاهو عندلیبی و همراهی گروه موسیقی «آوای عندلیب» در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 آلبوم صوتی و تصویری «شوانی شوانی» اثر شاهو عندلیبی و گروه موسیقی «آوای عندلیب»، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری ایران گام منتشر شد. این در حالی است که همزمان با نشر اثر، می توان آن را از طریق سامانه های دانلود به صورت قانونی خریداری کرد.

آلبوم «شوانی شوانی» مجموعه صوتی و تصویری کنسرت گروه «آوای عندلیب» به سرپرستی و خوانندگی شاهو عندلیبی است که در دی ماه ۱۳۹۲ در تالار وحدت برگزار شده است، این اثر در قالب ۱۳ قطعه به عناوین «عاشقان»، «ساز ۱»، «عاشق و مست»، «قام ۱»، «هر چند»، «مقام ۲»، «نجیبی»، «مقام ۳»، «شوانی شوانی»، «مقام ۴»، «سابلاخی»، «ساز ۲» و «نشمیل نشمیل» اجرا و تولید شده است.

شاهو عندلیبی آواز، دف، علیرضا دریایی، مهرداد ناصحی کمانچه، میلاد علیپور و آنارام زهرایی تار، امین گلستانی و فاطمه امان آبادی عود، مهدی بصیرت منش بم قیچک، سحر میرهاشمی قانون، علیرضا بشر دوست سنتور، ماهور زمانه پور تنبک، مینا احمدی بم تار، میلاد قریشی دف و بندیر، فائزه کامیاب و سحر زیبائی همخوان از هنرمندانی هستند که در این اثر به هنرنمایی پرداخته اند.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »