پنجمین جایزه فرشته فراخوان داد

به گزارش هنردستان فراخوان پنجمین دوره جایزه فرشته منتشر شد و شهرکتاب فرشته پس از برگزاری چهار دوره «جایزه‌ فرشته» با توجه به حضور جوانان علاقه‌مند به حوزه‌های داستان‌نویسی و عکس، پنجمین دوره‌ از این رویداد را با موضوع «جاده»، با هدف کشف و معرفی استعدادهای درخشان و ترویج فرهنگ کتابخوانی از یک‌سو و اشاعه و ترویج زبان فارسی از سوی دیگر برگزار می‌کند.

در بخش داستان کوتاه، آثار ارسالی باید در فرمت doc یا docx بوده و حداکثر تعداد کلمات ۳۵۰۰ کلمه باشد. همچنین داستان ارسالی شرکت‌کنندگان در این رقابت نباید پیش از این در جایی منتشر شده باشد. به علاوه هر نویسنده امکان ارسال تنها یک اثر را به دبیرخانه «جایزه فرشته» خواهد داشت.

در بخش عکس نیز عکس‌ها باید با ابعاد ۳۰۰ DPI و فرمت‌شان jpg باشند و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۳ عکس به دبیرخانه ارسال کند. در این بخش، عکس‌های ارسالی اگر در مسابقه یا جایزه دیگری حائز رتبه یا مقام شده باشند، نیز می‌توانند در مسابقه شرکت کنند.

علاقمندان برای تکمیل فرم ثبت نام آنلاین و ارسال آثار خود می‌توانند به وب‌سایت جایزه فرشته به نشانی: http://jayezefereshteh.org مراجعه کنند. مهلت ارسال آثار از یکم دی‌ ۱۳۹۷ تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ خواهد بود. ارسال آثار به دبیرخانه جایزه فرشته به منزله واگذاری حقوق این آثار به شهرکتاب فرشته است.

جایزه منتخب هیات داوران برای نفر اول در بخش عکس و داستان: تندیس «جایزه فرشته»، لوح تقدیر، بن خرید شهرکتاب و جایزه نقدی است. جایزه ۱۰ نفر برگزیده هیات داوران هم به این ترتیب خواهد بود: لوح تقدیر به همراه بن خرید شهرکتاب. چاپ ۱۰ اثر برگزیده نهایی بخش عکس و ۱۰ نفر نخست بخش داستان در کتاب و برگزاری نمایشگاه عکس برگزیدگان نهایی هیات داوران پس از مراسم اختتامیه.

جایزه فرشته پس از تجربه ۴ ساله، از امسال به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود. اختتامیه این دوره از جایزه مذکور خردادماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »