کنسرت گروه «رستاک» در برج میلاد برگزار می شود/ یک غافلگیری دیگر

به گزارش هنردستان گروه موسیقی «رستاک» روز دوشنبه ۱۷ دی تازه ترین کنسرت خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌کند.

تازه ترین کنسرت گروه موسیقی «رستاک» روز دوشنبه ۱۷ دی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

این کنسرت به سرپرستی و نوازندگی سیامک سپهری و خوانندگی فرزاد و بهزاد مرادی میزبان علاقه‌مندان موسیقی است. این در حالی است که اجرای استادان و هنرمندان مهمان موسیقی نواحی، یکی از غافلگیری‌های گروه «رستاک» در این اجرا خواهد بود.

اجرای قطعات نوستالژیک موسیقی نواحی ایران از جمله آذربایجان، گیلان، کرمان، خراسان و لرستان، کردستان، بختیاری، بوشهری و فارس در رپرتوار کنسرت برنامه‌ریزی شده است.

در این کنسرت اکبر اسماعیلی‌پور تار و عود، صبا جمالی قانون، امید مصطفوی تمبک و ناقارا و زنبورک و تمپو، سپهر سعادتی کنترباس، دینا دوستی کمانچه، حامد بلند همت سرنا و نی انبان و بالابان، فرزاد خورشید سوار دف و سازهای کوبه‌ای، مجید پوستی دف و سازهای کوبه‌ای و پریسا اینانلو دف و سازهای کوبه‌ای گروه نوازندگان را تشکیل می‌دهند.

تازه‌ترین کنسرت گروه «رستاک» با همکاری موسسه آوای هنر در سالن مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »