خانه موسیقی با مدیران شهرداری تهران تفاهمنامه امضا کرد

به گزارش هنردستان خانه موسیقی ایران با دبیرخانه ستاد مدیریت محلات شهر تهران و دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تفاهمنامه همکاری سه جانبه امضا کرد.

 خانه موسیقی و شهرداری تهران در زمینه آموزش و پژوهش موسیقی تفاهمنامه همکاری امضا کردند. این تفاهمنامه سه جانبه به منظور ارتقای کیفیت آموزشی و پژوهشی هنر موسیقی در شهر تهران میان خانه موسیقی ایران، دبیرخانه ستاد مدیریت محلات شهر تهران و دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به امضا رسید.

در این جلسه که با حضور حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی، ابوالحسن ریاضی مدیر کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مهدی شیرزاد رییس ستاد مدیریت محله و شهرام صارمی نماینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزارشد، محورهایی  چون ارتقای سطح کیفیت آموزش و مهارت مدرسین موسیقی در سرای محلات شهر تهران، ایجاد زمینه لازم برای فعالیت مدرسان موسیقی مورد تایید خانه موسیقی در محلات شهر تهران، برگزاری نشست ها و سمینارهای تخصصی و ارتقای سطح کیفی مطالعاتی در حوزه موسیقی شهر تهران و تسهیل ارایه خدمات مرتبط با موسیقی به شهروندان، مورد توافق قرار گرفت.

طبق این تفاهمنامه تسهیلاتی برای هنرمندان معرفی شده توسط خانه موسیقی به منظور استفاده از فضای سرای محلات جهت تمرین و اجرای موسیقی ارائه خواهد شد.

مقرر شد علاوه بر معرفی سرفصل های پژوهشی مرتبط با حوزه شهری توسط خانه موسیقی به اداره کل مطالعات شهرداری تهران، با تشکیل کارگروهی ویژه موضوعاتی همچون بررسی موسیقی مکتب تهران، موسیقی خیابانی و نحوه ساماندهی و حمایت از هنرمندان شاغل در آن، آموزش موسیقی به کودکان کار و حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، همکاری های لازم بین طرفین و نهادهای مرتبط صورت پذیرد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »