برگزیدگان جشنواره «پرندگان مهاجر دریاچه خلیج فارس» معرفی شدند

به گزارش هنردستان اسامی هنرمندان برگزیده جشنواره عکاسی از پرندگان مهاجر دریاچه خلیج فارس منتشر شد.

علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲ با بیان اینکه جشواره عکاسی از پرندگان مهاجر در روزهای چهارم تا یازدهم آذر با شرکت بیش از ۱۰۰ نفر در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد، گفت: از تعداد ۱۰۰ شرکت کننده در این جشنواره ۷۶ نفر آثارشان را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که هیات داوران در دو بخش عکاسی موبایل و عکاسی حرفه ای نفرات اول تا سوم را انتخاب کردند.

 وی افزود: در بخش عکاسی موبایل آرزو کریمی، مرجان موسوی و مریم نراقی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند. در بخش حرفه ای نیز محمد حسنی، مهدی حیدر و موسی الرضا رضاییان به ترتیب نفرات اول تا سوم انتخاب شدند. در این بخش از سپیده برازنده قدردانی می شود.

 خامسیان با اشاره به استقبال بانوان از این جشنواره تصریح کرد: شرکت کنندگان در این جشنواره صرفاً از استان تهران نبودند و از دیگر شهرهای ایران در این جشنواره شرکت کردند کما اینکه برگزیده سوم بخش حرفه ای از شهرستان شاهرود بود.

 دبیر اجرایی جشنواره عکاسی از پرندگان مهاجر دریاچه شهدای خلیج فارس به بخش عکاسی موبایل اشاره کرد و گفت: هیات داوران برای نمایشگاه عکس از آثار رسیده ۲۸ اثر در بخش عکاسی حرفه ای و ۸ اثر ارسالی در بخش عکاسی موبایل انتخاب کردند.

 خامسیان در پایان از اعضای هیات داوران این دوره متشکل از مریم قهرمانی زاده، احسان رافتی و امیر گلی پور قدردانی کرد

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »