۲ عضو علی‌البدل هیات مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر انتخاب شدند

به گزارش هنردستان دو عضو علی‌البدل هیات مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر در نشستی که ۲۸ آذر ماه برگزار شد، انتخاب شدند.

به نقل از کارگروه روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی انجمن عکاسان خانه تئاتر، نشست مجمع عمومی انجمن عکاسان خانه تئاتر به منظور انتخاب اعضای علی‌البدل و ترمیم هیات مدیره این انجمن بعدازظهر روز چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷ در حضور مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر برگزار شد.

در این نشست که در محل سالن اجتماعات خانه تئاتر برگزار شد، ابتدا از تلاش و همکاری آن دسته از اعضا که فعالیت قابل‌توجهی در داوری و انتخاب عکس‌های اعضا و برگزاری هفتمین دوره رویداد «ده روز با عکاسان» داشتند با اهدای لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

در ادامه و پس از انتخاب مهدی آشنادوست، کامران چیذری و مریم قهرمانی‌زاده به عنوان هیات رییسه جلسه، پیشنهاد قلعه بازرس خانه تئاتر در خصوص تغییر یک بند از آیین‌نامه به منظور افزایش تعداد اعضای علی‌البدل هیات مدیره از یک نفر به ۲ نفر به رای گذاشته شد و به اتفاق آرا به تصویب رسید.

پس از اعلام کاندیداتوری محبوبه فرج‌اللهی، مرجانه پورحسین، پریناز آل آقا و نادر بهرامی برای شرکت در این انتخابات، رای‌گیری برای انتخاب ۲ عضو علی‌البدل جدید انجام شد و در حالی که ۵۳ نفر از اعضا به طور حضوری یا وکالتی در رای‌گیری شرکت کردند، پریناز آل آقا با ۳۲ رای و مرجانه پورحسین با ۲۹ موفق به جلب اعتماد اعضا برای حضور در هیات مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران شدند.

همچنین محبوبه فرج‌اللهی با ۲۵ رای و نادر بهرامی نیز با ۱۴ رای از عضویت در این هیات بازماندند.

امتیاز دهید