سالار عقیلی به خوزستان می‌رود/ کنسرت در منطقه آزاد اروند

هنردستان: سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی در آخرین روزهای سال جاری در منطقه آزاد اروند به اجرای زنده آثار محبوب خود می‌پردازد.

به گزارش هنردستان، سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی در آخرین روزهای سال جاری با حضور در استان خوزستان در منطقه آزاد اروند به اجرای زنده آثار محبوب خود می‌پردازد. این کنسرت روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۵ در سالن نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد اروند برگزار می شود.

 

تهیه‌کنندگی کنسرت سالار عقیلی در منطقه آزاد اروند را محمد کنعانی و سیدرضا میوه‌چین بر عهده دارند که پیش از این کنسرت‌های هنرمندان دیگری از جمله علیرضا قربانی، احسان خواجه‌امیری، فرزاد فرزین، سیروان خسروی، بابک جهانبخش، مازیار فلاحی را بر عهده داشته‌اند.

از سالار عقیلی اخیراً آلبوم‌هایی چون «میهن»، «از جان و از دل»، «تو کیستی»، «از تنهایی گریه مکن»، «قافله‌سالار عشق» منتشر شده‌اند. همچنین تیتراژ سریال‌هایی چون «معمای شاه» و «تبریز در مه» از جمله آثار موفق این خواننده موسیقی اصیل ایرانی به حساب می‌آیند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »