تسهیلات نمایش «خنکای ختم خاطره» برای دانشجویان

به گزارش هنردستان نمایش «خنکای ختم خاطره» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ سه روز در هفته جاری برای دانشجویان تخفیف دارد.

نمایش «خنکای ختم خاطره » به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه هفته جاری ۲ تا ۴ دی برای دانشجویان تخفیف دارد. با توجه به اینکه اجراهای این نمایش از هفته گذشته بدون هیچ گونه تخفیفی آغاز شده است و بنا به درخواست مکرر دانشجویان، گروه اجرایی در نظر دارد تا در سه روز یاد شده تعداد محدودی بلیت با ۳۰% تخفیف این نمایش را به دانشجویان اختصاص دهد. دانشجویان علاقمند به استفاده از این تسهیلات می‌توانند به صورت حضوری و با ارائه کارت دانشجویی به گیشه تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کنند.

فاطمه معتمدآریا، حمیدرضا آذرنگ، علی سلیمانی، مرتضی آقاحسینی، مجید رحمتی، امین میری، بهنام شرفی، پریا وزیری، سارا شاهرودیان، امید سلیمی، هیراد آذرنگ و ماهرخ لک بازیگران این اثر هستند.

«خنکای ختم خاطره» تا ۲۱ دی ساعت ۲۰ در سالن سمندریان مجموعه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

وحید لک مجری طرح و مدیرتولید، رضا مهدی‌زاده طراح صحنه، الهام شعبانی طراح لباس، همراز بیان طراح پوستر، عباس عباسی طراح گریم، محمدجواد طالبی موسیقی، یوسف عبدالرضایی عکس، محمد گودرزیانی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، احسان دلدار مدیر هماهنگی اجرا، امیرعلی پریز مدیر صحنه،راضیه اسماعیلی منشی‌صحنه، آوا فیاض مدیر تبلیغات و مشاور رسانه‌ و فواد خراباتی مدیر روابط‌عمومی ، فرزین طاهری مستندساز پیام نیکخواه عکس پشت‌صحنه عوامل این نمایش هستند.

امتیاز دهید