تجلیل جشنواره «هنر مقاومت» از خانواده شهید محسن حججی

به گزارش هنردستان جشنواره «هنر مقاومت» امروز یکشنبه ۲ دی و همزمان با رونمایی از کتاب «سربلند، شهید حججی از نگاه هنرمندان» از خانواده این شهید در شهر اصفهان تجلیل می کند.

به نقل از روابط عمومی جشنواره، امین صافی زاده مدیر روابط عمومی جشنواره «هنر مقاومت» گفت: همزمان با مراسم اختتامیه ورک شاپ های آموزشی بخش تبلیغات شهری که با استقبال علاقمندان در استان اصفهان همراه بود، از خانواده شهید مدافع حرم  محسن حججی نیز قدردانی خواهد شد.

وی افزود: این مراسم عصر امروز یکشنبه ۲ دی و از ساعت ۱۵ در سالن همایش های حوزه هنری استان اصفهان و با حضور جمعی از استادان هنر های تجسمی کشور از جمله مسعود نجابتی، حسین چمن خواه، سید محسن حسینی، مجتبی مجلسی و سید هادی قادری و شخصیت ها و مسئولان استانی برگزار خواهد شد.

پنجمین جشنواره «هنر مقاومت» در ۱۰ بخش «پوستر»، «تبلیغات شهری»، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویرسازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح با دبیری مسعود نجابتی دی و بهمن در تهران برگزار خواهد شد.

امتیاز دهید
ادبیات خارجی

فراخوان شعر Ledbury

فراخوان شعر Ledburyمنتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت بخشی از فستیوال شعر Ledbury است که جولای هر ماه در انگلستان برگزار می

ادامه مطلب »