«پر پر، سی مرغ پر» به تالار هنر می‌رود

به گزارش هنردستان نمایش «پر پر، سی مرغ پر» رضا عبدالعلی‌زاده از دوشنبه ۳ دی ماه جاری در تالار هنر روی صحنه می رود.

 نمایش «پر پر، سی مرغ پر» که نوشته بهرام جلالی پور است و رضا عبدالعلی‌زاده آن را برای گروه سنی کودک و نوجوان کارگردانی کرده هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۱۹:۲۰ میزبان خانواده ها خواهد بود.

در این نمایش که کاری از گروه هنری ره آورد محسوب می شود بیتا بشیری، پویا پیروز رام، سعید تاجیک، لیلی حسینی، راشین رضایی، علی شجاعی، نرگس صفامنش، محسن قمصری، شادی کارآئین، مهدیه محرابیان، فریبا سرتاض، محمدعلی مهران پور، حسین نصری و الهام یگانی ایفای نقش می کنند.

طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی انجام داده و دستیار طراح صحنه نیز لیلا طاهری است. ساخت و نصب دکور بر عهده سامان قوچانی، جهانگیر مافی و حمید شریفات بوده و سوسن شریعتی نیز طراحی حرکت این اثر را بر عهده دارد.

کیوان ضیائی طراح نور، رضا عبدالعلی‌زاده و سوسن شریعتی طراحی لباس را انجام داده اند و پریسا قاسمی دوخت لباس را بر عهده دارد. طراحی و اجرای گریم این نمایش نیز توسط حسین تبریزی و لیلا پریشان انجام می شود. طراحی پوستر و بروشور نیز بر عهده کیانا عبدالعلی‌زاده است.

در گروه کارگردانی مریم علیخانی دستیار اول کارگردان و منشی صحنه، کتایون عبدالعلی‌زاده دستیار دوم کارگردان، محمدعلی مهران پور مدیر صحنه، علی شجاعی و صبور شریفی دستیاران صحنه هستند.

انتخاب موسیقی این اثر نمایشی را سوسن شریعتی و افکت و ادیت موسیقی را فرید نوایی برعهده دارند.

روابط عمومی این نمایش زهرا شایان فر، عکاس بهروز خانی و آرش جلال آذر و ساخت تیزر و انیمیشن را مهران گل محمدی بر عهده دارند.

امتیاز دهید