هنر از نگاه شهید مرتضی آوینی نمایشگاه شد

به گزارش هنردستان نمایشگاه «قافله قلم» شامل آثار خوشنویسی و تذهیب گروهی از هنرمندان حوزه هنری مازندران با موضوع «هنر از نگاه شهید مرتضی آوینی» در گالری ابوالفضل عالی افتتاح خواهد شد.

 به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه «قافله قلم» آثار خوشنویسی و تذهیب گروهی از هنرمندان حوزه هنری مازندران با موضوع «هنر از نگاه شهید مرتضی آوینی» در گالری ابوالفضل عالی برپا خواهد شد.

گالری ابوالفضل عالی در اولین نمایشگاه زمستانی خود میزبان نمایشگاهی از هنرمندان خوشنویس حوزه هنری استان مازندارن خواهد شد. این نمایشگاه که «قافله قلم» نام دارد با موضوع «هنر از نگاه شهید مرتضی آوینی» از روز دوشنبه ۳ دی‌ماه کار خود را آغاز خواهد کرد.

آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب «قافله قلم» به قلم هنرمندان حوزه هنری مازندران دوشنبه ۳ دی‌ماه ساعت ۱۵ در گالری ابوالفضل عالی با حضور جمعی از هنرمندان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای تماشای این آثار می‌توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل با مراجعه به گالری ابوالفضل عالی به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ از ساعت ۹ الی ۱۸ مراجعه کنند.

متن تمامی آثار این نمایشگاه از بیانات سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی است که با قلم خوشنویسان مازندرانی نگاشته شده است.

امتیاز دهید