اثر جدید آقای نمایش ایرانی در پردیس تئاتر تهران

هنردستان: همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی -۷ فروردین ماه- نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی‌بیگی در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنردستان، از ۷ فروردین ماه همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی در سالن علی نصیریان پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می رود.

 

نمایش «سایه به سایه» همانند دیگر آثار داود فتحعلی‌بیگی در فضای نمایش‌های ایرانی داستان پدری را روایت می‌کند که دختر و همسرش محدودیت‌هایی را ایجاد کرده است. در این میان قرار است برای دختر خواستگاری بیاید اما پدر از قبل داماد را انتخاب کرده و تمام قرارها را با پدر داماد گذاشته است. از قضا پدر داماد هم همین کار را کرده است. در این میان دختر و پسر تصمیم می‌گیرند قبل از ازدواج همدیگر را ببینند.

در این نمایش بازیگرانی چون داود داداشی، غلام بابوته، منیژه داوری، ساسان مهرپویان، مهدی صفاری‌نژاد، سپیده معصومی، محسن عسگری‌زاده، محمد رخشنده‌پی ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی‌بیگی همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی در سالن علی نصیریان پردیس تئاتر تهران و از ساعت ۱۹:۳۰ پذیرای مخاطبان تئاتر است.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید