«یک روز خاص» برای ازدواج کردن

به گزارش هنردستاندبرنامه «یک روز خاص» با محوریت ترویج ازدواج آسان به سفارش گروه برنامه های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه ۲ سیما پخش می‌شود.

 به نقل از روابط عمومی بسیج سازمان صدا و سیما، محسن اقبال دوست سرپرست گروه برنامه‌های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما اظهار کرد: برنامه «یک روز خاص» به تهیه کنندگی هاشم تفکری بافقی به سفارش گروه برنامه‌های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما با محوریت ازدواج ساخته شده است.

وی ادامه داد: این برنامه ۱۳ قسمتی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود که هر قسمت آن ۳۰ دقیقه است.

سرپرست گروه برنامه‌های تلویزیونی بسیج سازمان صدا و سیما با بیان اینکه «یک روز خاص» با هدف ترویج ازدواج آسان ساخته شده است، اظهار کرد: ۱۳ قسمت این برنامه خارج از تهران و در شهرستان‌ها ضبط شده است و قصد دارد سبک زندگی اسلامی و ازدواج ساده را به تصویر بکشد.

اقبال‌دوست تصریح کرد: یک روز خاص به صورت مستند روز عروسی یک زوج را به تصویر می کشد، از صبح با داماد و عروس همراه می شود، از این روز خاص فیلمبرداری می کند و درباره ترویج ازدواج آسان با خانواده و مهمانان آن مراسم صحبت می‌کند.

وی با بیان اینکه برنامه «یک روز خاص» قرار بود نوروز ۹۷ از شبکه نسیم پخش شود، گفت: این برنامه از ۱۰ دی ماه از شبکه ۲ سیما روی آنتن رفته است.

امتیاز دهید