«نگی که نگفتی» با نقد طنازانه می‌آید

به گزارش هنردستان برنامه «نگی که نگفتی» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی از شنبه حوالی ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه ۲ می رود.

مجتبی احمدی تهیه کننده برنامه «نگی که نگفتی» درباره پخش فصل جدید این برنامه گفت: برنامه «نگی که نگفتی» در فصل جدید به هنجارها و ناهنجاری های اجتماعی در فضایی مفرح می پردازد.

وی ادامه داد: نمایش، بررسی اخبار روز در کنار همه اتفاقات روتین، پرداختن به موضوع محوری هفتگی که در اتاق فکر برنامه طراحی می شود، رویکرد فصل جدید برنامه خواهد بود.

کارگردان برنامه «نگی که نگفتی» با اشاره به اینکه در این فصل بی تعارف هستند، بیان کرد: مخاطبان هر برنامه تلویزیونی از تیم سازنده توقعاتی دارند که نمی توان آنها را نادیده گرفت. در این روزها که پیش تولید برنامه انجام می شود ارتباطی هم با مخاطبان فصل های قبلی برنامه در فضای مجازی داشته ایم که به یک درخواست مشترک از طرف آنها رسیدیم و آن هم این است که بی تعارف باشیم.

احمدی در پایان گفت: ارتباط با مخاطب در فصل جدید بیش از پیش خواهد بود، اخبار روز را با زبان خودمان منعکس و بررسی می کنیم و در هفته ابتدایی پخش، جدا از خط محوری هفته که با سوال «از کی چی می خواهیم! و از کی و از کجا چی می شنویم!» مطرح می شود به جام ملت های آسیا هم خواهیم پرداخت.

«نگی که نگفتی» از امشب، شنبه تا سه شنبه حوالی ساعت ٢١ روی آنتن شبکه دو می رود.

امتیاز دهید