سریال رمضان ۹۸ در حال نگارش است/ «میم کاف» به قسمت ۱۰ رسید

به گزارش هنردستان مجموعه کمدی «میم کاف» به کارگردانی امیرحسین پوروزیری و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه این روزها در حال نگارش است.

به نقل از سیما فیلم، امیرمهدی پوروزیری نویسنده و کارگردان «میم کاف» که این شب‌های سریال «مینو» را روی آنتن شبکه یک دارد درباره سریال جدید خود گفت: این روزها همزمان با پخش «مینو» مشغول نگارش «میم کاف» به همراه ۲ نویسنده جوان محسن ملکی و حسین حقیقی به سفارش سیما فیلم هستیم.

این کارگردان ادامه داد: طبق نظر مدیریت سیما فیلم جوانان در تیم نویسندگان، کارگردانی و تهیه‌کنندگی این مجموعه حضور دارند. محمدرضا شفاه تهیه‌کننده این مجموعه تاکنون تهیه‌کننده آثار سینمایی بوده است و فرصتی فراهم شد تا در این مجموعه به تهیه‌کنندگی سریال نیز بپردازد.

وی درباره زمان پخش «میم کاف» بیان کرد: در ابتدا قصد داشتیم کار را برای پخش در ایام نوروز آماده کنیم اما تاکنون تنها ۱۰ قسمت از کار نگارش شده است و پیش‌تولید کار را از اسفند آغاز می‌کنیم. تلاش می‌کنیم تا این مجموعه برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از یکی از شبکه‌های تلویزیون آماده شود.

پوروزیری درباره موضوع داستان «میم کاف» گفت: این مجموعه داستانی شاد و خانوادگی دارد که در آن جوانان حضور دارند.

نویسنده مجموعه بیست قسمتی «میم کاف» درباره انتخاب بازیگران این مجموعه گفت: فعلاً تمام تمرکزمان روی فیلمنامه است و بازیگری انتخاب نکرده ایم.

امیرمهدی پوروزیری این شب‌ها سریال «مینو» را به تهیه‌کنندگی مهدی همایون‌فر روی آنتن شبکه یک سیما دارد.

امتیاز دهید