«تمارض» در شبکه نمایش خانگی

به گزارش هنردستان فیلم «تمارض» به کارگردانی عبد آبست به شبکه نمایش خانگی آمد.

 به نقل از روابط عمومی فیلم، «تمارض» به نویسندگی و کارگردانی عبد آبست از امروز سه‌شنبه  ۱۸ دی ماه وارد شبکه نمایش خانگی شد. این فیلم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش عمومی درآمد و پس از گذشت یک سال از نمایش عمومی، نسخه شبکه نمایش خانگی آن در دسترس علاقمندان قرار گفت.

«تمارض» تاکنون در فستیوال‌های مختلفی در سراسر دنیا حضور داشته است و اولین نمایش جهانی خود را با حضور در بخش «فروم فستیوال» فیلم برلین و اولین نمایش آسیایی خود را با حضور در فستیوال فیلم شانگهای پشت سرگذاشت، این فیلم همچنین در جشنواره فیلم تورنتو، ترانسلوانیا، اسپانیا، لهستان به نمایش گذاشته شد.

داستان «تمارض» درباره ۳ پسر جوان است که به منزل یک پیرمرد می‌روند. پخش این اثر سینمایی در شبکه نمایش خانگی برعهده «هنر اول»  است.

«تمارض» به تهیه کنندگی مریم شفیعی محصول «هیچ فیلم» است. عرضه و پخش بین الملل فیلم را محمد اطبایی بر عهده دارد. این فیلم از سوی سایت آمازون هم خریداری شد تا از طریق این سایت در دسترس علاقمندان در تمام دنیا قرار گیرد.

عبد آبست، وحید راد، مجید یوسفی، دانیال خجسته، شهرزاد سیفی، اصغر پیران، جواد پورحیدری، جواد پولادی، علیرضا ساوه درودی، ایمان بسیم، حنانه شاهرخی، حسن و حسین جعفری بازیگران این فیلم هستند.

امتیاز دهید