خاطرات «مبصر چهار ساله» از همکاری با حسین محب‌اهری

به گزارش هنردستان محمد کدخدایی بازیگر مجموعه خاطره‌ساز «درس شیرین ریاضی» به خاطرات خود در همکاری با حسین محب‌اهری در این برنامه کودک قدیمی اشاره کرد.

محمد کدخدایی بازیگر نقش مبصر چهارساله در برنامه «درس شیرین ریاضی» درباره درگذشت حسین محب‌اهری بازیگر پیشکسوت و با یادی از نقش‌هایی که با یکدیگر ایفا کرده‌اند گفت: ما حدود ۳۰ سال پیش این برنامه را پی‌ریزی کردیم که ظاهرش برنامه ساده‌ای بود اما مرارت‌های زیادی برای تولید آن متحمل شدیم و حالا متاسفم که آقای محب‌اهری از دنیا رفت.

وی با اشاره به فضای سخت تولید این برنامه اظهار کرد: این برنامه بعد از جنگ روی آنتن رفت و در آن فضا من و آقای محب‌اهری تلاش کردیم تا برنامه به تولید برسد. بازخوردهای بسیار خوبی هم داشت و مردم هر جا ما را می دیدند واکنش های بسیار مثبتی نشان می دادند.

وی با اشاره به همکاری و خاطره‌های خود با محب اهری اظهار کرد: ما همکاری‌های زیادی با هم داشتیم که «مبصر چهار ساله» از خاطره‌انگیزترین آن‌هاست و قبل از آن نیز چندین تله‌تئاتر و کار دیگر با هم داشتیم که از جمله آن‌ها می‌توان به «ماجراهای رونالدو و مادرش» اشاره کرد. این اثر هم کار خاطره‌انگیزی بود و حسین پناهی کارگردانی آن را بر عهده داشت.

کدخدایی با اشاره به جذابیت‌های «مبصر چهارساله» و همکاری‌های خاطره‌انگیزش با محب اهری عنوان کرد: خدا را شکر این کار در زمانی که پخش شد شاخص شد که اول به دلیل لطف خداوند است و دوم زجرهایی است که ما تحمل کرده‌ایم.  

وی اضافه کرد: من و محب‌اهری در آن برنامه اجراهای بداهه هم داشتیم و خاطرم هست که از متن و ایده‌ای که می‌نوشتم بسیار تعریف می‌کرد.

کدخدایی در پایان درباره تعامل و همکاری دو نفره خود و محب‌اهری در برنامه گفت: محب اهری در نقش یک معلم به خوبی ظاهر شد و پاس‌های خیلی خوبی هم به من می‌رساند تا بتوانم به نوعی گل کنم و همه این‌ها باعث شد خاطرات بسیاری با هم رقم بزنیم.

امتیاز دهید