تور مجازی تماشاخانه ایرانشهر رونمایی شد

هنردستان: بیست و نهمین و آخرین جلسه شورای سیاستگذاری تماشاخانه ایرانشهر در سال 95 برگزار و طی آن از تور مجازی این مجموعه تئاتری رونمایی شد.

به گزارش هنردستان، بیست و نهمین و آخرین جلسه شورای سیاستگذاری مجموعه در سال 95، روز سه شنبه 17 اسفند ماه برگزار شد که طی آن فعالیت‌ها و دستاوردهای این مجموعه تئاتری در سال جاری بررسی شد.

 

طی این جلسه که با حضور اعضای شورا، متشکل از مجید رجبی معمار، بهروز غریب پور، ایرج راد، آتیلا پسیانی، حسین مسافر آستانه و حسین پارسایی برگزار شد، همچنین چشم‌انداز و برنامه‌های تماشاخانه ایران شهر در سال 96 نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه از نقشه سه بعدی تصویری تماشاخانه ایرانشهر یا تور مجازی گوگل نیز رونمایی شد. این نقشه تصویری که توسط مسعود پاکدل اجرایی شده است. روی جستجوگر گوگل قابل دسترسی است و مراجعه‌کنندگان برای کسب اطلاعات و تماشای فضاهای مختلف مجموعه و سالن‌های آن، می‌توانند از این نقشه تصویری استفاده کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید
تئاتر

روایتی از نمایش «رضا»

امیرحسین آقایی درباره جذابیت‌های انتخاب نمایشنامه «رضا» و اجرای آن گفت: نمایشنامه در کارگاهی که سال 91 جابر رمضانی برگزار کرده بود نگاشته شد و

ادامه مطلب »
سینما و تائاتر

امین تارخ درگذشت

امین تارخ یکی از بازیگران پیشکسوت و با سابقه سینما و تئاتر امروز 2 مهر ماه 1401 درگذشت امین تارخ ۲۰ مرداد ۱۳۳۲ در محلهٔ

ادامه مطلب »