هیو جکمن برای “فراری” مذاکره می‌کند

هنردستان: جانشین کریستین بیل در فیلم بعدی مایکل مان انتخاب شد.

 

به گزارش هنردستان، تولید فیلم زندگی‌نامه‌ای “فِراری”‌ (Ferrari) به کارگردانی مایکل مان بار دیگر به جریان افتاد و این بار هیو جکمن برای بازی در نقش انزو فراری، غول صنعت خودروسازی و مؤسس شرکت فراری و نومی راپاس در نقش همسرِ متارکه‌کرده او در حال مذاکره است.

 

به گزارش ددلاین، رابطه آن‌ها به اندازه ماشین‌های مسابقه‌ای که فراری طراحی کرد، پرشور و آتشین بود و این مسئله نقشی بزرگ در فیلمنامه مان دارد. آن‌ها ماه‌هاست که درباره همکاری در پروژه “فراری” مذاکره می‌کنند و اکنون شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که تولید پروژه تابستان 2018 شروع شود.

 

خبر مذاکره با جکمن در حالی منتشر شد که فیلم “لوگان” با بازی او در اولین آخر هفته اکران در دنیا از مرز 250 میلیون دلار گذشت.

 

مان کار روی پروژه “فراری” را تقریباً 17 سال پیش با همکاری سیدنی پولاک کارگردان فقید شروع کرد. داستان فیلم در 1957 روی می‌دهد، سالی که شور و هیجان، شکست، موفقیت و مرگ و زندگی در نبرد فراری برای برتری بر رقیبش مازراتی، با هم تداخل پیدا کرد.

 

کریستین بیل دو سال پیش قرار بود نقش فراری را بازی کند، اما نگرانی در مورد وضعیت سلامتی او اجازه نداد این کار را انجام بدهد. بازیگر بریتانیایی باید تا بهار 2016 اضافه‌وزن پیدا می‌کرد، اما پزشکان تشخیص دادند رسیدن به وزن مورد نظر تا آن زمان سلامت او را به خطر می‌اندازد.

 

جکمن به لحاظ فیزیکی بیشتر به فراری نزدیک است و برای ایفای نقش او نیاز به رژیم غذایی سختی ندارد.

 

مان در سال 2000 برای فیلم “خودی” نامزد سه جایزه اسکار بهترین فیلم، کارگردان و فیلمنامه اقتباسی شد و سال 2005 هم برای تهیه فیلم “هوانورد” نامزد اسکار بود. “آخرین بازمانده موهیکان‌ها”، “مخمصه”، “علی”، “وثیقه”، “پلیس مفاسد میامی” و “دشمنان مردم” از دیگر ساخته‌های این فیلمساز شیکاگویی است.

 

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
موسیقی

با یاد کهن‌سازنده تنبور و ابداع‌گر ساز تنبور دوطرفه؛ نماهنگ «دیار» به نوازندگی فرنود الهامی و با دکلمه افسانه بایگان منتشر شد

نماهنگ «دیار» (بر اساس مقام بابا سرهنگی) با یاد زنده‌یاد استاد خداوردی سازگر قدیمی ساز تنبور، با نوازندگی فرنود الهامی، با متن محمد ابراهیمیان و

ادامه مطلب »
تجسمی _ موسیقی

گفت‌وگوی «هنردستان» با استاد «بهزاد نقّاش» به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه «طبیعت» در گالری زرنا/ دست‌اندرکاران دولتی از ما حمایت نمی‌کنند

احمدرضا حجارزاده: گالری زرنا در خیابان انقلاب این روزها میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی پشت شیشه با عنوان «طبیعت» است. در این نمایشگاه علاوه بر آثار

ادامه مطلب »