معاون رییس جمهور: فکر نمی‌کردم عمق فاجعه تا این حد باشد

هنردستان: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با حضور در تالار قشقایی از نمایش “مانوس” دیدن کرده و از این اثر نمایشی را یکی از بهترین آثار نمایشی مستند روی صحنه رفته در تئاتر کشورمان توصیف کرد.

 

به گزارش هنردستان  به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، شهین‌دخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری چهارشنبه شب 18 اسفند ماه با حضور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به تماشای نمایش “مانوس” به کارگردانی نازنین سهامی زاده نشست و این اثر نمایشی را یکی از بهترین آثار نمایشی مستند روی صحنه رفته در تئاتر کشورمان ارزیابی کرد.

 

ملاوردی گفت: همیشه پیرامون موضوع مهاجرت اخباری را در شبکه های تلویزیونی و رسانه ها می شنیدیم و می خواندیم ولی این اثر نمایشی با قدرت تمام به پوست و استخوان مخاطب نفوذ پیدا می کند و ما در قالب یک اثر نمایشی به وضوح مشاهده می کنیم که چه اتفاقات بدی برای هموطنان ما پس از تصمیم مهاجرت به کشورها اتفاق می افتد. موضوعی که نویسنده و کارگردان نمایش بسیار عالی و مستند گونه آن را به ما ارائه دادند. به طوری که هیچکدام فکر نمی کردیم عمق فاجعه تا این حد باشد.

 

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری بیان کرد: مفهوم نمایش “مانوس” به شکلی طراحی شده که ما فاجعه را نه پیرامون هموطنانمان بلکه برای دیگر همنوعانمان در جهان نیز احساس می کنیم که چه اتفاقات تلخ و غم انگیزی در انتظار آنzهاست. به هر صورت بنده به سهم خودم از گروه اجرایی نمایش ” مانوس” تشکر می کنم که این اثر نمایش تاثیر گذار و قدرتمند را روی صحنه بردند.

 

براساس این گزارش معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری قبل از آغاز اجرای این اثر نمایشی همراه با هیات همراه با پیمان شریعتی مدیر مجموعه تئاتر شهر دیدار و از نزدیک در جریان فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.

 

نمایش “مانوس” به نویسندگی لیلا حکمت و کیوان سررشته ، کارگردانی نازنین سهامی زاده و بازی احسان بیات فر، ابراهیم عزیزی، السا فیروز آذر، احسان کرمی، صبا گرگین پور، حمیدرضا محمدی، نسرین نکیسا، نرگس نیک سیرت ساعت 20 در تالارقشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید