علی مرادخانی: احترام به هنرمندان موجب شکوفایی کشور است

هنردستان: معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید در طی چند سال گذشته انسجامی در ارتباط با هنرمندان ایجاد شده که امیدوارم این راه ادامه پیدا کند.

 

به گزارش هنردستان، علی مرادخانی چهارشنبه شب در مراسم “آئین چراغ خاموشی نیست” اظهار داشت: حوزه هنر تاثیرگذار است و ما مسئولان وظیفه داریم تا هنرمندان را تکریم کنیم.

 

وی در این مراسم که در ایوان شمس برگزار شد افزود: امیدوارم همیشه زمانی که بزرگان چهره شان رودر روی ما است و ارتباط با آنان برقرار می کنیم آنگونه که شایسته هستند از آنها تجلیل و تقدیر کنیم.

 

مرادخانی اضافه کرد: در طی چند سال گذشته انسجامی در ارتباط با هنرمندان ایجاد شده که امیدوارم این راه ادامه پیدا کند.

 

معاون هنری وزیر ارشاد تجلیل از هنرمندان درگذشته را اقدامی شایسته دانست که از جانب خانه هنرمندان و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران انجام شده است.

 

مرادخانی تاکید کرد: دولت وظیفه حمایت دارد اما همه جای دنیا شهرداری ها در حوزه فرهنگ و هنر فعال هستند و خوشبختانه شهرداری تهران نیز در این زمینه اقدامات مناسب و مطلوبی انجام داده است که یکی از نمونه های آن راه اندازی ارکستر شهر بوده است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »