محله گل و بلبل سراغ خطرات آتش‌بازی در چهارشنبه‌سوری رفت

هنردستان: «محله گل و بلبل 2» امشب و فردا شب با موضوع خطرات چهارشنبه آخرسال و تقدیر از مقام آتش نشان روی آنتن شبکه دو می‌رود.

 

به گزارش هنردستان، قسمت‌های 42 و 43 «محله گل و بلبل2» به موضوع خطرات استفاده از مواد محترقه در چهارشنبه آخرسال و نقش آتش‌نشان می‌پردازد که بیشترین آسیب‌های این روز اغلب گروه سنی کودک و نوجوان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

همچنین همزمان با چهلمین روز شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکو، این اولین کار نمایشی درجهت تقدیر از قهرمانان آن واقعه و یادآوری جانفشانی آنها و جلوگیری از تکرار چنین وقایعی در روز چهارشنبه آخر سال است.

 

این دو قسمت که با اولین حضور سیاوش مفیدی بازیگر ویژه‌برنامه نوروزی این مجموعه همراه است، به ترتیب امروز پنجشنبه (19 اسفندماه) و فردا جمعه ساعت 19 روی آنتن شبکه دو می‌رود.

 

در شروع قسمت 42 مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل2» اهالی محل درحال تماشای کلیپی با موضوع ساختمان پلاسکو هستند و بسیار تحت تاثیراین حادثه قرار می‌گیرند و در ادامه به حوادث و خطرات چهارشنبه آخر سال و تقدیر از مقام آتش‌نشان اشاره می‌شود.

 

مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل 2» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویش‌علیپور ساخته شده است، این مجموعه با اجرای داریوش فرضیایی و نویسندگی محمد درویش‌علیپور هر شب ساعت 19 از شبکه دو پخش می‌شود.

 

داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، سارا خوئینی‌ها، امیر نوری، ملیکا شریفی‌نیا، نعیمه نظام‌دوست، امیرمحمد متقیان،‌ ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، ‌امیر سهیلی، جواد انصافی، آرش میراحمدی، مجید صیادی و (بازیگران خردسال) عرفان برزین، صدرا محرمی، آرشیدا سادات سیدپور، ارمیا خندان و … بازیگران سریال «محله گل و بلبل 2» هستند.

 

اکبر عبدی، ارژنگ امیرفضلی، سیاوش مفیدی و محمدرضا داودنژاد ازجمله بازیگران ویژه‌برنامه نوروزی «محله گل و بلبل 2» هستند.

 

همچنین فروزان بهرام پور، محمد اعلمی و عارفه عباسی عروسک‌گردان‌های این مجموعه هستند و شوکت حجت، سامان مظلومی و نازنین حقیری نیز به ترتیب صداپیشگی عروسک‌های یاور، داور و باور را به عهده دارند.

 

تصویربرداری قسمت‌های نوروزی «محله گل و بلبل 2» در لوکیش‌های این سریال همچنان ادامه دارد.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »