«با دعوت، بدون کارت» به اردوهای راهیان نور می پردازد

هنردستان: «با دعوت، بدون کارت» ویژه برنامه ای ۳۰ دقیقه ای است که به مدت ۶ شب با محوریت اردوهای راهیان نور دانشجویی روی آنتن می رود.

 

به گزارش هنردستان، «با دعوت، بدون کارت» ویژه برنامه ای ۳۰ دقیقه ای است که به مدت ۶ شب با محوریت اردوهای راهیان نور دانشجویی و با چشم انداز تحقق «اولین برنامه غیر شعاری راهیان نور» روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

 

این برنامه به واکاوی حرکت های دانشجویی در اردوهای راهیان نور پرداخته و به روایت تحول برخی از دانشجویان در این اردوها اشاره می کند.

 

این مجموعه مستند تلویزیونی در ۴ قسمت اول خود در فضای دانشگاه ها و در میان دانشجویان می گذرد و در دو قسمت پایانی خود به همراه گروهی از دانشجویان به اردوهای راهیان نور می رود. در چهار قسمت ابتدایی این برنامه، مجری از میان خود دانشجویان انتخاب می شود.

 

برنامه «بادعوت، بدون کارت» کاری از گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی و با همکاری شبکه دو سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی هاشم بافقی از امشب ۱۹ اسفندماه ساعت ۲۳:۳۰ بعد از گفتگوی ویژه خبری اولین قسمت آن روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید
تئاتر

روایتی از نمایش «رضا»

امیرحسین آقایی درباره جذابیت‌های انتخاب نمایشنامه «رضا» و اجرای آن گفت: نمایشنامه در کارگاهی که سال 91 جابر رمضانی برگزار کرده بود نگاشته شد و

ادامه مطلب »
سینما و تائاتر

امین تارخ درگذشت

امین تارخ یکی از بازیگران پیشکسوت و با سابقه سینما و تئاتر امروز 2 مهر ماه 1401 درگذشت امین تارخ ۲۰ مرداد ۱۳۳۲ در محلهٔ

ادامه مطلب »