اکران «آواتار 2» باز هم به تعویق افتاد

هنردستان: دنباله پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما بر خلاف اعلام پیشین سال آینده میلادی آماده اکران نخواهد بود.

به گزارش هنردستان، به نقل از رویترز، «جیمر کامرون» کارگردان فیلم «آواتار» اعلام کرد، تاریخ اکران قسمت دوم این فیلم آخرالزمانی باز هم به تعویق افتاده است و این فیلم به اکران در سال 2018 نخواهد رسید.

 

این کارگردان برنده اسکار با اعلام این که مشغول ساخت چهار دنباله سینمایی «آواتار» به صورت همزمان است، گفت: هنوز تاریخ اکران قطعی «آواتار 2» مشخص نیست. چیزی که علاقه‌مندان باید بدانند این است که ما تنها در حال ساخت «آواتار 2» نیستیم بلکه قسمت‌های سوم، چهارم و پنجم ان نیز در حال ساخت است.

«کامرون» در گفتگو با روزنامه «تورنتو استار» اضافه کرد: ساخت قسمت اول این فیلم چهار سال و نیم به طول انجامید و اکنون ما در حال ساخت چهار قسمت هستیم و تمام تمرکزمان معطوف به آن است.

قسمت اول فیلم «آواتار» در سال 2009 به سینما آمد و در نهایت با  2.76 میلیارد دلار، عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما را از آن خود کرد و به همراه فیلم «تایتانیک» و «جنگ ستارگان: نیرو بی‌می‌خیزد» تنها فیلم‌هایی هستند که فروشی بیش از ۲ میلیارد دلار داشته‌اند.

در قسمت‌های جدید «آواتار»، «جاش فردمن»، «ریک جافا»، «آماندا سیلور» و«شین سالرنو» به «کمرون» در امر نگارش فیلمنامه یاری می‌دهند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید