عیدانه «دارکوب» با احسان خواجه‌امیری در راه است

هنردستان: گروه موسیقی «دارکوب» جدیدترین اثر خود را با صدای خواننده پاپ، احسان خواجه‌امیری منتشر می‌کند.

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی این اثر، گروه دارکوب جدیدترین اثر خود را که قرار است به‌عنوان عیدانه به دوستدارانش تقدیم کند، با صدای احسان خواجه‌امیری تهیه و تولید کرده است و پس از گرفتن مجوزهای لازم به‌زودی منتشر خواهد کرد.

 

این تک‌آهنگ «من دیوانه» نام دارد که ملودی آن را احسان نی‌زن ساخته و با تنظیمی از گروه دارکوب تولید شده است.

این همکاری گروه داکوب، پس از انتشار آثاری از این گروه با صدای حامد بهداد، مهران مدیری و علی زندوکیلی، جدیدترین کار این گروه است که در روزهای آینده در فضای مجازی نشر پیدا خواهد کرد.

«دارکوب» در ادامه روند فعالیت‌هایش، آثاری متفاوت را ضبط کرده که همراه موزیک ویدئویی در ماه‌های نخست سال آینده منتشر خواهند کرد تا آرام آرام برای کنسرت بزرگ‌شان که اوایل سال آینده برگزار خواهد شد، آماده شوند.

اعضای اصلی گروه دارکوب را همایون نصیری (سرپرست)، امید حاجیلی، آرش پژندمقدم، مسعود همایونی، دارا دارایی و آرین ملیکیان تشکیل می‌دهند و این گروه در دوره‌های مختلف از حضور نوازنده‌ها و خواننده‌های بهره برده است.

سه آلبوم «دارکوب» (مرداد ۱۳۸۹)، «لیوا» (شهریور ۹۲) و «نوکوب» (شهریور ۹۴) آثار رسمی گروه دارکوب هستند که به‌صورت رسمی در بازار موسیقی کشور منتشر شده‌اند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »