«سینماسنگر» جشنواره «عمار» را به راهیان نور می‌برد

هنردستان: از ۲۰ اسفند تا هفت فروردین سال آینده، غرفه‌های جشنواره «عمار» در مناطق عملیاتی و یادمان‌های راهیان نور با عنوان «سینماسنگر» دایر می شود.

به گزارش هنردستان، از ۲۰ اسفند تا هفت فروردین سال آینده، همانند سال‌های گذشته، غرفه‌های جشنواره فیلم «عمار» در مناطق عملیاتی و یادمان‌های راهیان نور با عنوان «سینماسنگر» دایر و فیلم های جشنواره «عمار» به نمایش گذاشته می شود.

 

۴۰ فیلم از آثار جشنواره «عمار» شامل فیلم، مستند، نماهنگ و انیمیشن در «سینماسنگر» در یادمان‌های هویزه برای زائران به صورت رایگان و بلیت فروشی اختیاری به نمایش گذاشته می‌شوند.

فیلم سینمایی «ترمینال غرب»، مستند «داد»، فیلم داستانی «دایو» و آثار دیگری مثل «پسرم»، «برادران»، «مادرانه» از جمله آثاری هستند که در «سینماسنگر» جشنواره «عمار» در راهیان نور اکران می‌شوند.

همچنین در کنار اکران فیلم، ثبت‌نام اکران کننده، توزیع و ‌فروش فیلم‌های اکران مردمی «عمار»، مصاحبه با زائران و ثبت خاطرات اکران کنندگان به عنوان برنامه‌های جنبی جشنواره در محل غرفه «سینماسنگر» در هویزه صورت می گیرد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »