در چهارمین سالانه تبادل چاپ دستی(کارت پستال)؛ آثار 176 هنرمند با یکدیگر تبادل شد

هنردستان: نگارخانه لاله در پی برگزاری چهارمین سالانه تبادل چاپ دستی (کارت پستال)، آثار 176 هنرمند را با یکدیگر تبادل نمود.

 

به گزارش هنردستان، این رویداد هر سال دراستقبال از بهار و سال نو با هدف زمینه سازی برای گسترش چاپ دستی و تبادل تجربیات هنرمندان این عرصه برگزار می گردد.

 

چهارمین دوره پیاپی این سالانه در دو بخش با موضوعات بهارو آزاد برگزار شده که دبیری آن را مهدی درویشی برعهده دارد.فراخوان این سالانه طی دی ماه سال جاری منتشر شد، که در پی آن، 202 هنرمند آثار خود را به دبیرخانه سالانه ارسال نمودند. پس از بررسی آثار، تعداد 176 اثر در قالب چاپ های هنری کالکوگرافی(حکاکی روی فلز)، چوب، لینولئوم، لیتوگرافی و سیلک اسکرین حایزاستانداردهای چاپ دستی شناخته شد.

 

طبق قوانین سالانه تبادل چاپ دستی، از سیزده نسخه چاپی ارسالی توسط هر هنرمند، تعداد ده نسخه به صورت انتخاب تصادفی به دیگر شرکت کننده ها تحویل داده شده است. همچنین دو نسخه در آرشیو نگارخانه نگهداری و یک نسخه نیز برای فروش در نمایشگاه این سالانه که اردیبهشت ماه 1396 در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد، به نمایش در می آید

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »