فروش بلیت برای عکس گرفتن با سیروان خسروی!

هنردستان: خواننده، تنظیم کننده و آهنگساز پاپ قابلیت جدیدی را برای هوادارانش رو کرده است.

به گزارش هنردستان، سیروان خسروی خواننده پاپ که وب‌سایت جدیدش به تازگی بروزرسانی شده، شب گذشته از قابلیت جدید این وب‌سایت رونمایی کرد که بر اساس این قابلیت، طرفداران دو آتشه سیروان می‌توانند به بخش فروش بلیت عکاسی مراجعه کرده و یک بلیت برای عکس گرفتن با این خواننده تهیه کنند. 

 

گرچه عنوان شده که بلیت به طور رایگان به هواداران اهدا می‌شود اما هر مراجعه‌کننده باید 65 امتیاز هواداری داشته باشد که این 65 امتیاز بدون پرداخت هزینه به دست نمی‌آید. در واقع مخاطبان سیروان خسروی در صورت خرید آلبوم این خواننده 50 امتیاز و در صورت خرید هر یک از تک آهنگ‌های او 15 امتیاز هواداری به دست می‌آورند و روی هم رفته به 65 امتیاز می‌رسند که حداقل امتیاز برای خرید بلیت عکاسی با سیروان است.  

 

به موجب قابلیت‌ جدید وب‌سایت سیروان، آن دسته از طرفدارانی که 65 امتیاز هواداری دارند، می‌توانند به بخش پروفایل خود مراجعه کرده و امتیازشان را به یک کوپن تبدیل کنند و در نهایت از طریق آن کوپن وارد بخش فروش بلیت عکاسی شده و در آن‌جا نسبت به خرید بلیت عکاسی با سیروان اقدام نمایند.

 

این اقدام سیروان خسروی، شب گذشته با واکنش‌های مختلفی از سوی هواداران این خواننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام همراه بود که دو نوع نگرش کاملاً مختلف را شامل می‌شد. عده‌ای از مخاطبان سیروان نسبت به این اتفاق واکنش مثبت نشان داده و در همان ساعت‌های ابتدایی شروع بلیت‌فروشی عکاسی با سیروان، بلیت خود را تهیه کرده و عکس آن را در فضای مجازی منتشر کردند. اما عده‌ای دیگر از اقدام خواننده محبوب‌شان دلگیر شدند چراکه احساس کردند در پس این ماجرا یک اتفاق سودجویانه و در واقع یک سوء استفاده رخ داده است چون در هر صورت مخاطب برای عکس گرفتن با سیروان، باید هزینه‌ای برای خرید آلبوم و تک آهنگ پرداخت کند و لزوماً بلیت‌فروشی این اتفاق به طور رایگان صورت نمی‌گیرد. 

 

اگرچه واکنش‌های منفی مخاطبان سیروان به این اتفاق بسیار جدی است، اما این خواننده در مورد انگیزه خود می‌گوید: من همیشه شاهد این موضوع بودم که بسیاری از هواداران اصلی از عکس گرفتن جا مانده‌اند و این اتفاق همیشه من را ناراحت می کند. اما خوشبختانه با این شرایط جدید همه چیز مشخص شده و برای آن برنامه ریزی می‌شود.

 

در وب‌سایت رسمی سیروان خسروی، هر تک آهنگ جدید این خواننده به قیمت 3000 تومان به فروش می‌رسد که البته خرید آن برای مخاطبان اجباری نیست و هر کس که دلش می‌خواهد می‌تواند آثار جدید و حتی قدیمی سیروان را با پرداخت مبلغی مشخص خریداری نماید. سیروان خسروی در ماه‌های اخیر 4 قطعه از آلبوم جدید خود به نام “بی مرز” را منتشر کرده که همه این قطعات در وب‌سایت جدید او به فروش می‌رسند. باید منتظر ماند و دید که واکنش‌ها به اتفاق جدیدی که سیروان دست به تجربه آن زده چطور خواهد بود.

 

سیروان خسروی در روزهای 27،26،25 و 28 اسفندماه پس از یک سال دوری از روی صحنه در پایتخت، طی 8 سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان به این خواننده که بلیت عکس با وی را خریداری کرده‌اند، می‌توانند در پایان سانس مربوطه همراه با بلیت خود یک عکس یادگاری با سیروان خسروی بگیرند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »